Video juli 2, 2020

RIVM speelt met onze levens: Pim van Galen en Maurice de Hond

Deze video is mede mogelijk gemaakt door de G10: kik hier: http://www.g10vandeeconomie.nl
Bekijk deze video op YouTube:

Bekijk de video op LBRY.tv:

Luister de podcast op SoundCloud:

[contact-form][contact-field label=”Naam” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”E-mailadres” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”Website” type=”url” /][contact-field label=”Bericht” type=”textarea” /][/contact-form]

Gesprek

Reacties

2 reacties

Praat mee over deze uitzending

  1. Meneer van Galen,
    Is het u niet opgevallen dat M. de Hond volstrekt van mening veranderd is aangaande “een tweede Golf”? Half mei heeft u hem geinterviewd en toen was zijn tirade vooral gericht tegen de bangmakerij en de angst voor een tweede golf.
    Nu moet er opeens een “Deltaplan” worden gerealiseerd in no-time tegen de aankomende tsunami van … een tweede golf!
    Waarom vraagt u niet naar deze 180 graden omkering in het denken van M. de Hond? Waarom doet hij nu wel mee met de bangmakerij?
    M.vr.gr.
    drs. J. R. Grit (fil.theol.)

  2. tip: lees ook eens de verschijnselen, de uitbraken (via besmette airco’s, cooling towers en ook de behandeling bij uitbraak van Legionellose (Potomac- uitbraak bij samenkomsten). Komt ook (wel) heel erg overeen met aerosolen verspreiding.

Log in om mee te praten over deze uitzending. Inloggen