
Vrouwendag…ditmaal voor gelijkheid of tegen mannen?
VROUWENDAG. Al weken lang in media en op socials is het aan de gang: bovenal geklaag over (alle) mannen. Vandaag culmineert dit proces waarbij een bepaald type vrouw op socials en massamedia openlijk alle mannen over een kam scheert – die discriminatie zou ze niet durven over andere groepen. Waarbij die vrouw klaagt over een eerder voorgekomen situatie met een man, bijvoorbeeld mensplaining *, menend dat alle mannen zo zijn.
Waarbij bijvoorbeeld die in de media klagende vrouw over mannen die ruimte innemen/haar te veel uitleggen haar onvermogen in communicatie weergeeft. Ze had ook in plaats van via de band te spelen (achteraf, waarbij de man in kwestie het waarschijnlijk niet leest of niet aangesproken voelt) in de DIRECTE communicatie kunnen aangeven dat zijn houding haar niet beviel. Of ze kan zich een volgende keer zich anders opstellen. Duidelijk zijn, dat vinden mannen doorgaans fijn (of niet, nou en?) en die gewoonte mogen vrouwen – zij die niet zo handelen- best overnemen….Vervelende ervaringen met mensen heeft elke man/vrouw/intersekse.
Veel geklaag ook in bijvoorbeeld ‘De Volkskrant’ : https://www.volkskrant.nl/columns-opinie/lezersreacties-de-misstanden-die-deze-vrouwendag-hoog-op-de-feministische-prioriteitenlijst-moeten~b1f0c5b0/
Geen woord over hoe mannen in de reclame worden afgebeeld (negatief, als sul vaak), geen woord over mannenziekten waar minder geld heengaat of amper aandacht voor is, over dat mannen vaker slachtoffer zijn van geweld dan vrouwen. De vrouw is hier het ultieme slachtoffer.
Als klap op de vuurpijl heeft brievenschrijfster Boonstra die tegen vrouwenbesnijdenis is niet door dat minister Klever een anti-islampartij in de regering vertegenwoordigt.
Nieuwe definitie vrouwendag: male bashings-dag/mannenaanklaagdag…helaas. Succes allen en vooral ook de vrouwen die hier niet aan mee doen of na dit lezen niet MEER aan meedoen. Want zo werp je wel mannen van je af. Succes!
Mensplaining: term om alle mannen weg te zetten. Vrouwen die uitleggen, mannen corrigeren: het zou niet in me opkomen om dan de term ‘womensplaining’ te gebruiken. Dat zou kinderachtig zijn.

Lees onze huisregels ook even. Wilt u ook meediscussiëren maar bent u nog geen lid? Meld u dan hier aan en geniet van alle voordelen.